Nemocnica AGEL Žiar nad Hronom dočasne presťahovala urgent v odbore vnútorné lekárstvo

15.7.2024

Rekonštrukcie v žiarskej nemocnici ďalej pokračujú. Z tohto dôvodu bolo potrebné presťahovanie urgentu vnútorného lekárstva do dočasných priestorov.

Do skončenia rekonštrukčných prác sa bude urgent vnútorného lekárstva nachádzať v suteréne nemocnice na -1. poschodí. Pacienti po vstupe ľavým vchodom nemocnice majú k dispozícií výťah, resp. schody. Pacientom v orientácii pomôže navigačné značenie.

Oddelenie urgentného príjmu je komplexným pracoviskom prvého kontaktu. Zabezpečuje optimalizáciu prechodu zdravotnej starostlivosti z prednemocničnej do nemocničnej a prevzatie pacientov od posádok rýchlej lekárskej pomoci, rýchlej zdravotnej pomoci, dopravenej zdravotnej služby ako aj samostatne prichádzajúcich pacientov. Oddelenie urgentného príjmu pracuje v nepretržitej prevádzke 24/7.

Tel. číslo na urgent v odbore vnútorného lekárstva je 045/6709403.